today05.06.2020 Cuma
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KURSU İLE GENÇLERİN EĞİTİMİNE DESTEK

 

Üniversite ve Lise öğrencilerine yönelik Antakya Belediyesi ücretsiz A1 ve A2 seviye konuşma kursları öğrencilerin yoğun ilgisi ile devam ediyor.

Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Pek çok alanda yürüttüğümüz ücretsiz kurs hizmetlerimiz her geçen gün artarak devam ediyor. Üniversite ve Lise öğrencilerimize yönelik Antakya Belediyesi ücretsiz A1 ve A2 konuşma kurslarımız da bunlardan sadece bir tanesi. 3 farklı seviye ve 3 farklı yaş grubundan oluşan kurslarımızda, öğrencilerimize konusunda uzman, deneyimli ve güncel bilgilere sahip eğitmenlerimizle birinci sınıf kalitede eğitim hizmeti sunuyoruz. Konusunda uzman eğitmen Yasin Alp eşliğinde devam eden kurslarımız öğrencilerimizden yoğun ilgi görüyor.

Kurslar haftanın 4 günü verilen eğitim dâhilinde toplam 8 hafta sürecektir. Kurslar için bilgi almak isteyenler Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla Karşısı’nda bulunan Antakya Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi’ne şahsen başvurabilecekleri gibi 0326 213 03 04 numaralı telefonu arayabilirler.”

Yayın Tarihi : 02 Eylül, 2019