today06.06.2020 Cumartesi
KARDEŞİNLE PAYLAŞ PROJESİNE MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

KARDEŞİNLE PAYLAŞ PROJESİNE MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

 

            Antakya Belediyesi tarafından yürütülen Kardeşinle Sevgiyle Paylaş proje mağazasını ziyaret eden İplikpazarı Mahalle Muhtarı Hasan Güleryüz, Şeyhali Mahalle Muhtarı Kemal Uğraş ve Kocaabdi Mahalle Muhtarı Mehmet Güleryüz, bu anlamlı projeden dolayı Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkürlerini sundular.

Antakya Belediyesi Odabaşı Ek Hizmet Binası içerisinde bulunan proje mağazasını ziyaret ederek böylesine anlamlı bir proje ile gönül bağı kurduğu için Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkürlerini ilettiler.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Kardeşinle Paylaş Projesine destek vermek isteyen vatandaşların kullanmadıkları giysi, oyuncak, ev eşyası, ayakkabı, kırtasiye malzemeleri gibi eşyalarını ve her türlü gıda yardımlarını, kurye sistemi ile ev ve işyerlerinden teslim alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıkları bildirildi. Açıklamada, kurye sistemi ile yardımlarını ulaştırmak isteyen vatandaşların 0326 221 93 33/ 1440 – 0537 693 99 37 numaralı telefonlardan ekiplere ulaşabilecekleri belirtildi.

Yayın Tarihi : 07 Ekim, 2019