today13.12.2018 Perşembe
Antakya Belediyesi Yepyeni ve Anlamlı Bir Projeyi Daha Hayata Geçirdi “SİZDE AZ KULLANILMIŞ KİTAPLARINIZI BAĞIŞLAYIN, KİTAPLARINIZ HAFIZALARDA HAYAT BULSUN”

 

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik hizmetleri çatısı altında hayata geçireceği “Kitap Okumayan Kalmasın” projesi kapsamında Gönüllüler tarafından bağışlanacak olan az kullanılmış veya kullanılmayan Roman, Bilgi ve Teknoloji Dergileri, Ders Kitapları, Güncel Ansiklopediler gibi pek çok kitap türlerini toplama kampanyası başlattı.

Gönüllülerin bağışladığı kitaplar ile Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma salonunun içerisinde ‘’Genç Kütüphane’’  oluşturulacak olup orada ÜCRETSİZ eğitim gören öğrencilerin yanı sıra bölgede yaşayan maddi durumu yetersiz dezavantajlı ailelerin çocuklarına ve genç bireylerin eğitimine katkı sağlanması düşünüldü. Ayrıca toplanan kitapların bazıları da ihtiyaç sahibi köy okulları tespit edilip kütüphanelere bağışlar yapılacak. Kitaplarını Bağışlamak isteyen GÖNÜLLÜ vatandaşlarımızın evinden Kitapları alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak öncelikli hedefimizdir.

“Sizde Az Kullanılmış Kitaplarınızı Bağışlayın, Kitaplarınız Hafızalarda Hayat Bulsun’’

İrtibat: Antakya Belediyesi (Gamze Çıngıl) – 221 93 33 (Dahili 1059)

Yayın Tarihi : 14 Mayıs, 2016