today23.07.2019 Salı
ÜCRETSİZ WİFİ İNTERNET HİZMETİ 15 TEMMUZ MİLLİ İRADE PARKINDA VE MİRAÇ CAMİ ETRAFINDAKİ PARKLARDA BAŞLADI

 

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek vatandaşların neredeyse temel ihtiyaçlarından biri haline gelen interneti, 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ve Saraykent Mahallesi Miraç Cami çevresindeki parklarda ücretsiz olarak hizmete sundu.

Şehir merkezindeki parklar ile başlayan ücretsiz fiber internet ile wifi bağlantı noktaları “Antakya Belediyesi” ağ adı ile giriş yapılarak vatandaşlara bir ay süresince 1 GB internet kapasitesi hediye ediyor. Hizmet kapsamında 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ve Saraykent Mahallesi Miraç Cami çevresindeki parklarda vatandaşlar bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından ücretsiz olarak internete bağlanabilirler.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şehir merkezindeki diğer parklara da hizmetin yaygınlaştırılacağı bildirildi. Ücretsiz wifi internet hizmeti uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için vatandaşların www.antakya.bel.tr, İsmail Kimyeci facebook ve Antakya Belediyesi facebook adreslerinden bilgi alabilecekleri vurgulandı.

 

Yayın Tarihi : 24 Eylül, 2016