today19.06.2018 Salı
ŞOFÖRLER ODASI ESNAFI İLE CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ BİLGİLENDİRME BULUŞMASI

 

AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme programı kapsamında Şoförler Odası esnafı ile bir araya geldi.

Şoförler Odası Başkanı Aziz Yılmaz ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, parti teşkilatı üyeleri, daire müdürleri ve Şoförler Odası esnafı katılım gösterdi.

AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan; 16 Nisan 2017’de gerçekleşecek Referandumda ‘Büyük ve Güçlü Bir Türkiye’ için milletçe ‘Evet’ diyeceklerini belirterek, Şoförler Odası esnafını da ‘Evet’ demeye davet etti. Başkan Kimyeci, buluşmada ayrıca Antakya Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana esnafa yapılan hizmetleri detaylı bir şekilde anlatarak hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Şoförler Odası Başkanı Aziz Yılmaz, ziyaretin sonunda Başkan Kimyeci’ye çiçek takdim etti ve esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Buluşmanın ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.       

 

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017