today23.06.2018 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ MANSURLU VE GÖKÇEGÖZ MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme buluşmaları kapsamında Mansurlu ve Gökçegöz Mahalleleri’ni ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Kimyeci’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan, Mansurlu Mahalle Muhtarı Yahya Oduncu, Gökçegöz Mahalle Muhtarı Ahmet Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi ve sakinleri yer aldı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “16 Nisan’da yapılacak Referandumda Türkiye’yi daha ileri noktalara taşımak için, Türkiye’yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için ‘Evet’ diyeceğiz.  Güçlü Türkiye için, Tek Devlet, Tek Millet için hep beraberce ‘Evet’ diyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına hepinize şükranlarımı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

Başkan Kimyeci, Mansurlu Mahallesi’ni ziyareti sırasında mahalle sakinlerinden Hüseyin Kurt’a akülü araç hediye etti. 

Ziyaret sonunda Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan, Gökçegöz Mahalle Muhtarı Ahmet Özkan, Mansurlu Mahalle Muhtarı Yahya Oduncu, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri ile günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017