today23.06.2018 Cumartesi
EV EV, KAPI KAPI CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞILIYOR

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla Gazi Mahallesi’ni ziyaret etti.

Gazi Mahallesi sakini Mehmet ve Zeynep Santürk ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Kimyeci’nin yanı sıra, mahalle sakinleri hazır bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, “16 Nisan’da gerçekleştirilecek Referandumda, İstikrar İçin, Büyük ve Güçlü Türkiye için millet olarak ‘Evet’ diyeceğiz ve ülkemizi ileri noktalara taşıyacağız.” dedi.

Ziyaretlerin ardından Başkan Kimyeci, Gazi Mahallesi sakini Mehmet ve Zeynep Santürk ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Hacı Ömer Alpagot Mahallesi Ziyareti

Başkan Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla Hacı Ömer Alpagot Mahallesi’ni ziyaret etti.

Hacı Ömer Alpagot Mahallesi sakini Hatice Türkmen ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Kimyeci’nin yanı sıra mahalle sakinleri hazır bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, İstikrar İçin, Büyük ve Güçlü Türkiye için milletçe ‘Evet’ diyeceklerini belirterek mahalle sakinlerini de ‘Evet’ demeye davet etti.

Ziyaretlerin ardından Başkan Kimyeci, Hacı Ömer Alpagot Mahallesi sakini Hatice Türkmen’e ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sonunda günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017