today19.07.2018 Perşembe
BAŞKAN KİMYECİ; “15 TEMMUZ DEMOKRASİ NÖBETLERİ İLE ÖZGÜRLÜĞÜMÜZE, EZANIMIZA, VATANIMIZA, GELECEĞİMİZE, BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ.”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Antakya Belediyesi 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda düzenlenen programlara katıldı.

Antakya’lı hemşerileri ile birlikte iki gün süresince Demokrasi Nöbeti tutan Başkan Kimyeci; “15 Temmuz demokrasi nöbetleri ile özgürlüğümüze, ezanımıza, vatanımıza, geleceğimize, bayrağımıza sahip çıkıyoruz. Rabbim bu ülkeye böylesine hain kalkışmaları bir daha yaşatmasın.” dedi.

Başkan Kimyeci demokrasi nöbetleri süresince miting alanında bulunan vatandaşlarla sık sık sohbet etti, hallerini hatırlarını sordu.

Sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile de yakından ilgilenen Başkan Kimyeci; “15 Temmuz aziz milletimizin destan yazdığı gündür.

Bu destanın ruhunu burada bir kez daha yaşıyor olmaktan onur duyuyorum. Bizlerle omuz omuza demokrasi nöbeti tutan tüm kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, siyasi parti temsilcilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Yayın Tarihi : 17 Temmuz, 2017