today14.12.2018 Cuma
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI YAYMAN VE BAŞKAN KİMYECİ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MÜNASABETİYLE GAZETECİLER CEMİYETLERİNİ ZİYARET ETTİ

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI YAYMAN VE BAŞKAN KİMYECİ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MÜNASABETİYLE GAZETECİLER CEMİYETLERİNİ ZİYARET ETTİ

 

          Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, bir dizi gezi ve incelemeler kapsamında şehrimizi ziyaret etti.

          Hatay ziyareti sırasında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’a Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci eşlik etti.

          İlk olarak Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman ve Başkan Kimyeci, HGC Başkanı Ahmet Yetişen’in ve cemiyet üyelerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı, restorasyonu tamamlanarak hizmete sunulan HGC binasının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

         Daha sonra Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman ve Başkan Kimyeci, Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber ve cemiyet üyelerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

         Heyet ardından Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek HBGC Başkanı Mehmet Siper’in ve cemiyet üyelerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

            Hatay Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, parti teşkilatı üyeleri ve basın mensupları eşlik etti.

            Şehrimizde görev yapan diğer basın çalışanlarını da unutmayan Bakan Yardımcısı Yayman ve Başkan Kimyeci, Hatay Söz Gazetesi Sahibi Abdullah Temizyürek ve Mazman Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Mazmanoğlu öncülüğünde biraraya gelen bir grup basın çalışanını da ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

            Ziyaretlerin ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 11 Ocak, 2018