today18.10.2019 Cuma
ANTAKYA BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT KURSLARI BAŞLIYOR “GENÇLİK MERKEZİ YENİ YERİNDE HİZMETE DEVAM EDİYOR”

ANTAKYA BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT KURSLARI BAŞLIYOR

“GENÇLİK MERKEZİ YENİ YERİNDE HİZMETE DEVAM EDİYOR”

 

          Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi yeni yerinde geleceğin teminatı gençlere yönelik kültür sanat kursları hizmetlerine devam ediyor. Gençlik Merkezi Yaz Kursları ile yeni döneme başlıyor, 8 – 14 yaş grubunu kapsayan Kültür Sanat Kursları için son başvuru tarihi ise 19 Temmuz.

            Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla karşısında bulunan Eğitim ve Okuma Salonu içerisindeki yeni yerinde hizmetlerine devam ediyor. Kültür Sanat Kurslarında yaz dönemi ile faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezi’nde Gitar, Keman, Bağlama, Ney, Şan, Resim, Satranç, Diksiyon, Halk Oyunları ve Çocuk Korosu kursları için kayıt dönemi başladı.

            8 – 14 yaş grubu arasındaki gençlerimize sosyal bir alan sunmak, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Kültür Sanat Kurslarımız için 19 Temmuz tarihine kadar kontenjanlarla sınırlı olmak üzere kayıt dönemini başlatmış bulunuyoruz. Gençlerimize sanatın pek çok dalında eğitim imkanı sunuyoruz.

            22 Temmuz tarihlerinde başlayacak olan kurslarımız için gençlerimiz  Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla karşısında bulunan Eğitim ve Okuma Salonu içerisinde yer alan Gençlik Merkezine öğrenci belgesi ve kimlik fotokopisi ile şahsen başvurabilecekleri gibi 0326 213 03 04 numaralı telefondan bilgi alabilirler.”

 

Yayın Tarihi : 11 Temmuz, 2019