today18.10.2019 Cuma
ANTAKYA BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KURSLARI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 19 TEMMUZ

ANTAKYA BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KURSLARI İÇİN

 SON BAŞVURU TARİHİ 19 TEMMUZ

 

          Üniversite ve Lise öğrencilerine yönelik Antakya Belediyesi ücretsiz A1 ve A2 seviye konuşma kurslarının başvuruları başladı.

          Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Pek çok alanda yürüttüğümüz ücretsiz kurs hizmetlerimiz her geçen gün artarak devam ediyor.

          Üniversite ve Lise öğrencilerimize yönelik Antakya Belediyesi ücretsiz A1 ve A2 konuşma kurslarımız da bunlardan sadece bir tanesi. 3 farklı seviye ve 3 farklı yaş grubundan oluşacak olan kurslarımızda, öğrencilerimize konusunda uzman, deneyimli ve güncel bilgilere sahip eğitmenlerimizle birinci sınıf kalitede eğitim hizmeti sunuyoruz.

        22 Temmuz tarihinde başlayacak olan kurslarımıza, 19 Temmuz tarihine kadar başvurular devam edecek. İngilizce kursumuzdan öğrencilerimiz kontenjanlar dâhilinde yararlanabilirler.

          Kurslar haftanın 4 günü verilecek eğitim dâhilinde toplam 8 hafta sürecektir. Kurslar için başvurular Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla Karşısı’nda bulunan Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’nda alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0326 213 03 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.”

Yayın Tarihi : 11 Temmuz, 2019