today12.08.2020 Çarşamba
İLK TESLİMAT HÜRRİYET İŞİTME ENGELLİLER OKULU’NA YAPILDI

Antakya Belediyesi İhtiyaç Sahibi Anaokulları İçin Oyuncak Toplama Kampanyası Devam Ediyor

İLK TESLİMAT HÜRRİYET İŞİTME ENGELLİLER OKULU’NA YAPILDI

 

Antakya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen ihtiyaç sahibi Anaokullarındaki çocuklar için oyuncak toplama kampanyası hızla sürüyor. Hayırseverler Antakya Belediyesi tarafından yürütülen kampanyaya hızla destek sağlayarak ilk teslimatın yapılmasına vesile oldu.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Şehrimizin kırsal mahallelerinde bulunan Anaokullarında oyuncak ihtiyacı olduğunun tespit edilmesi üzerine başlattığımız Oyuncak Toplama Kampanyası hayırseverler tarafından yapılan bağışlarla hızla büyüyor.

Yapılan bağışlar ve Antakya Belediyesi tarafından hazırlanan oyuncak evleri ile okullara oyun köşesi kuruluyor. Proje kapsamında ilk teslimat Hürriyet İşitme Engelliler Okulu’nda eğitim gören işitme engelli anaokulu öğrencileri için oldu. Antakya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Alper Yıldırım tarafından teslim edilen oyuncaklar çocuklarda büyük sevinç yarattı.

Hürriyet İşitme Engelliler Okulu Müdür ve öğretmenleri böylesine güzel bir proje ile çocukları mutlu etmelerinden dolayı hayırseverlere, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a ve nezdinde tüm ekibine teşekkürlerini ilettiler.”

Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamanın devamında bağış yapmak isteyenlerin 05376939937, 03262219333 dahili 1440 numaralı telefonlardan kurye sistemi ile ev ve iş yerlerinden aldırabileceği, Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Hanımlar Lokali’ne yada Antakya Belediyesi hizmet binalarına teslim edebileceği bildirildi.

 

Yayın Tarihi : 13 Şubat, 2020