today27.10.2020 Salı
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TYT- AYT KURSLARI UZAKTAN EĞİTİMLE BAŞLADI

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TYT- AYT KURSLARI UZAKTAN EĞİTİMLE BAŞLADI

 

Antakya Belediyesi Eğitim ve Öğretime verdiği önem doğrultusunda öğrencilere ücretsiz destek kursları vermeye kaldığı yerden devam ediyor. Antakya Belediyesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile üniversiteye hazırlanan gençlere ücretsiz uzaktan eğitim kursları vereceğini açıkladı.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi olarak Başkanımız Sayın İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda eğitim öğretime destek vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önce Eğitim ve Okuma Salonumuz içerisinde yüz yüze yürüttüğümüz eğitime destek kurslarımız, artık Youtube kanalımız aracılığı ile öğrencilerimize uzaktan eğitimle devam ediyor.

Üniversiteye Hazırlık TYT – AYT tüm konular olarak başlattığımız uzaktan eğitim kurslarımızdan faydalanmak için öğrencilerimizin yapması gereken tek şey Youtube sayfası üzerinden https://www.youtube.com/channel/UCyi5mEKI2iZ9L_xXzR8AOAA  linkinde yer alan Antakya Belediyesi Eğitim Akademisi isimli kanalımıza abone olmak.

Youtube kanalımızda yayınlanacak olan eğitim programları hakkındaki bilgilendirmeleri instagram üzerinden de Antakya Eğitim Akademisi sayfasından alabilirsiniz.

 

Yayın Tarihi : 13 Ekim, 2020