today25.09.2023 Pazartesi
BAŞKAN YILMAZ HESOB BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI; “ESNAFIMIZI KALKINDIRMAK, İSTEK VE ÖNERİLERİNİ ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK AMACIYLA EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞIYORUZ.”

BAŞKAN YILMAZ HESOB BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI;

 

“ESNAFIMIZI KALKINDIRMAK, İSTEK VE ÖNERİLERİNİ ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK AMACIYLA EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞIYORUZ.”

 

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin Başkanlar toplantısı, Antakya Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Aziz Fatih Yılmaz’ın ev sahipliğinde, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Mehmet Güzelmansur, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, SGK İl Müdürü Hamit Bal ve esnaf oda başkanlarının katılımıyla yapıldı

 

Aziz Fatih Yılmaz: Antakya’nın İnşasında Öncelik Esnafı Kalkındırmaktır

 

Ev sahibi HESOB Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, “2023 Yılı HESOB Başkanlar Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik. Alınan kararların ilimize Esnaf sanatkârımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Yılmaz ise programda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Afet sonrası şehrimizin yeniden inşa sürecinde esnafımızı kalkındırmak, istek ve önerilerini çözüme kavuşturmak amacıyla el birliği ile çalışıyoruz.”

Hatay Valisi Mustafa Masatlı da devletin Hatay’da esnaflara yönelik yaptığı yatırımları ve yapılacak çalışmaları aktardı. HESOB Başkanlar Kurulu toplantısında 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden eski HESOB Başkanı A. Kadir Teksöz de saygı ile anıldı.

Yayın Tarihi : 13 Eylül, 2023