today29.02.2024 Perşembe
ANTAKYA BELEDİYESİ ASFALT ATAĞI GÜZELBURÇ MAHALLESİ’NDE SÜRDÜ

ANTAKYA BELEDİYESİ ASFALT ATAĞI GÜZELBURÇ MAHALLESİ’NDE SÜRDÜ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın kenti depremin etkilerinden kurtarma çalışmaları kapsamındaki asfalt atağının bir sonraki durağı Güzelburç Mahallesi oldu.

Depremin ardından vatandaşların sığındığı alanların başında olan konteyner kentlerin çevrelerinde başlatılan asfalt çalışmalarının devamı niteliğindeki Güzelburç Mahallesi’nde bulunan 571 Evler Kıyamder Konteyner Kent yolunda ekiplerin özverili çalışmaları ile kısa sürede büyük yol alındı.

Antakya’mızı Birlikte İnşa Edeceğiz

Vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanan çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını kaydeden Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; “Şehir genelinde başlattığımız asfalt çalışmalarımız Güzelburç Mahallemiz’de 571 Evler Kıyamder Konteyner Kent yolunda devam ediyor. Yol söküm ve kot düzenleme çalışmaları gerçekleştirilen yolumuzun zemin düzenleme ve asfalt serim işi de en kısa sürede gerçekleştirilecek. Ekiplerimiz, ilçemiz genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hep birlikte Antakya’mızı yeniden inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi : 29 Ocak, 2024