today19.05.2022 Perşembe
ANTAKYA BELEDİYESİ GSK GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Şanlıurfa’da düzenlenen Gençler A Kategori Grekoromen Güreş Grup Müsabakalarında birçok derece alan Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımını tebrik etti.

 

 

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu’nun 13-15 Ocak 2022 tarihlerinde Şanlıurfa’da düzenlediği, okullar arası Gençler A kategori Grekoromen Güreş Grup Müsabakalarında derece alan 15 Temmuz Şehitler Spor Lisesinde eğitim gören Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları büyük bir başarı göstererek 2 birincilik, 1 üçüncülük, 1 beşincilik ile büyük başarılara imza attı.

 

 

Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımının antrenörü Ali Arıkoğlu ve sporcuları tebrik eden Başkan Yılmaz, “Antakya’da güreşi seven ve bu spora yetenekli zengin bir potansiyelimiz var. Sporcularımızın başarıları ve ata sporumuz güreşin Antakya’da öneminin devam etmesi bizleri mutlu ediyor. Birçok dereceye imza atan Antakya Belediyesi GSK güreş takımımızı, dereceye giren sporcularımızı, sporcularımızın ailelerini, hocalarını ve bu başarıda emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum. ”dedi.

 

Yayın Tarihi : 17 Ocak, 2022