today29.02.2024 Perşembe
BAŞKAN YILMAZ, GAZETECİLERİ ZİYARET EDEREK GÜNLERİNİ KUTLADI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

           

            Hatay Basın Cemiyeti, Türkiye Uluslararası Basın Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne yapılan ziyaretlere AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İl Başkanı Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Kadın Kolları İl Başkanı Zehra Bekar Eren, İlçe Başkanı Emrullah Gülen ve parti temsilcileri katılım gösterdi.

 

            Hatay Basın Cemiyeti Başkanı Hikmet Otuzbir, Türkiye Uluslararası Basın Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip Siper, Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nihat Mazmanoglu ve kıymetli cemiyet üyeleri ile bir araya gelen heyet; tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

             

            Yerel basının kıymetli olduğunun altını çizen Antakya Belediyesi Başkanı İzzettin Yılmaz: “Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin ve ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Bu katkılarıyla fedakarca çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti heyetine ve Başkan Yılmaz’a teşekkür eden Cemiyet Başkanları ve üyelerle birlikte çekilen hatıra fotoğrafları ile ziyaretler son buldu.

Yayın Tarihi : 10 Ocak, 2023